Moją życiową pasją jest świat energii, który zaintrygował mnie po raz pierwszy kiedy zobaczyłam seanse Anatolija Kaszpirowskiego. Wtedy pojawiło się we mnie wielkie pragnienie, by poznać i zrozumieć tajemnicę przekazu telepatycznego oraz energie subtelne. Rozpoczęłam swoje poszukiwania zaczynając – podobnie jak wielu adeptów duchowości – od przeczytania całej dostępnej mi literatury.

Pewnego dnia czytając jedną z książek usłyszałam głos, który zapytał mnie czy na pewno chcę poznać odpowiedzi na moje pytania?  Czy zdaję sobie sprawę, że odbędzie się to kosztem mojego cierpienia? Pomyślałam, że niekoniecznie… Był to moment przełomowy w moim życiu, po którym moja percepcja się zmieniła. Zaczęłam dostrzegać obrazy i kolory, słyszeć dźwięki i głosy, które nie pochodziły ze świata rzeczywistego. Zastanawiałam się czy aby przypadkiem moja psychika nie zaczęła szwankować. Jednak nie.

Moja energetyka sprawiała, że ludzie wokół mnie czuli się lepiej. Jednak moje zrozumienie człowieka zaczęło się od nauki masażu, dzięki któremu dostrzegłam, że ciało potrafi rozmawiać. Przez lata uczyłam się odróżniać jeden dźwięk od drugiego. Dziś daje mi to możliwość, by zaledwie w przeciągu sekund zdiagnozować człowieka.

W procesie leczenia następuje wewnętrzny, duchowy kontakt z pacjentem, w czasie którego czuję jego problemy, ból, pragnienia, przeżyte życie. Praca w charakterze bioterapeutki i stosowanie masażu leczniczego przynosiło mi wiele radości i satysfakcji, ale też rozczarowań. Pomogłam wielu ludziom, lecz nie rozwiązywałam ich głównych problemów. Po wielu latach praktyki, stwierdziłam że podłożem wszystkich chorób jest nasza psychika. Problemów fizycznych nie da się całkowicie wyleczyć bez rozwiązania problemów  psychoemocjonalnych. Musimy leczyć przyczynę (lub ją eliminować), a nie skutek…

Myśl ta sprawiła, że moje poszukiwania weszły na całkowicie nowe tory. Zaczęłam poznawać świat energii, które żądzą ludzkim losem. Przez lata doskonaliłam umiejętność jasnowidzenia, ale w nieco innym niż wcześniej kierunku. Zakończyłam etap masażu i wróciłam do psychoterapii. Spotkania z ludźmi pozwoliły mi poznawać różne rodzaje energii, z którymi moi pacjenci mieli do czynienia. Energie te każdy z nas gromadzi na przestrzeni wieków przeżywając kolejne wcielenia. Mogą być one związane z dramatycznymi przeżyciami – jak np. wojna, kalectwo czy utrata dziecka. Mogą to być też energie, które wypracowaliśmy dzięki swojej lojalności lub bezinteresowności. Każda z nich ma swoją unikalną wibrację. Dzięki moim umiejętnościom jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia potrafię w mgnieniu oka określić, jakie energie posiada dana osoba, a nawet z jakiego okresu one pochodzą. Wiedza ta pozwala w realny sposób pomagać moim pacjentom, widzę bowiem powiązanie między ich obecnym życiem, a traumą pochodząca z poprzednich wcieleń.

Obecnie prowadzę kursy, podczas których przekazuję zgromadzoną przez lata wiedzę. Uczę ludzi, jak jak rozwijać umiejętności paranormalne oraz jak poznać swoją indywidualną drogę rozwoju, zadania życiowe, talenty, jak analizować problemy i praktycznie je rozwiązywać. Podczas zajęć uczę jak dostrzegać równoległy świat energii, który kieruje praktycznie wszystkimi zdarzeniami życiowymi.

Od czasu, gdy zaczęłam poznawać świat energii minęło ponad 30 lat. Im bardziej poznaję ten świat, tym bardziej jestem zachwycona prawidłowością i rozumnością tego, co widzę.