Jak pieniądze wpływają na Twoją psychikę – kurs

Pieniądze są potrzebne każdemu. Nasz świat został tak zorganizowany, że bez pieniędzy człowiek jest pozbawiony wszystkiego: nie ma swojego miejsca do życia, nie ma dostępu do edukacji, komunikacji, nie może się ubrać czy nawet wyżywić. Nikogo więc nie dziwi, że temat pieniędzy wywołuje tak wiele emocji i konfliktów, choć często zastanawiamy się dlaczego nasze życie jest tak trudne. Dlaczego pieniądze mają taką władzę nad człowiekiem? Dlaczego ci, którzy ciężko fizycznie pracują zarabiają grosze, a inni żyją w luksusie choć nie pracują wcale? Dlaczego mi się nie powodzi, choć tak bardzo się staram? Takie i podobne pytania zadajemy sobie każdego dnia, ale odpowiedzi nie ma. Ale czy na pewno? Odpowiedzi na te pytania są ukryte w Twojej podświadomości. W niej zapisany jest cały Twój osobisty program, który określa Twoje relacje z pieniędzmi.​
Więcej
kasa

Twój partner: przypadek czy świadomy wybór?

Relacja między mężczyzną a kobietą jest jedną z najbardziej intrygujących sfer w naszym życiu. Przez tysiące lat swojego istnienia, ludzkość posunęła się daleko na ścieżce postępu naukowo-technicznego:
odkrywamy niesamowite wynalazki i tworzymy nowe technologie, budujemy niezwykle rozwinięte i funkcjonalne miasta, w ciągu kilku godzin pokonujemy ogromne odległości, byliśmy nawet na Księżycu. Ale w obszarze relacji między mężczyzną a kobietą nadal tkwimy w pojęciach abstrakcyjnych. Oczywiście wiemy, że mężczyźni i kobiety inaczej patrzą na życie, mają inną fizjologię, psychologię, a nawet wartości i cele.

Więcej

woman-1979272_960_720

Kontakt z własną intuicją – trening

Intuicja obecna w każdej chwili życia człowieka, towarzyszy mu w rutynowych czynnościach i podejmowaniu ważnych decyzji. Jest wewnętrznym głosem podszeptującym rozwiązania, które z reguły są sprzeczne ze „zdrowym rozsądkiem”. Pomimo tego spontaniczne, nieokreślone, przypadkowe myśli podsuwane przez intuicję, są trafne i bardzo korzystne dla człowieka.

Warsztaty dla wszystkich zainteresowanych wykształceniem nowych zdolności, poszerzaniu świadomości, odkrywaniu potencjału mózgu i swojej psychiki. Nie wymagają wcześniejszego przygotowania, tylko otwartego umysłu na nieprzewidziane, gotowości na zmianę i chęci przekraczania granic.

Więcej

aaa

Jak rozwinąć zdolności paranormalne i korzystać z nich w praktyce

Wszyscy posiadamy zdolności paranormalne, ale nie rozwijamy ich głównie dlatego, że nie wiemy jak one działają, nie potrafimy ich docenić i wykorzystywać w codziennym życiu. Po prostu nie zdajemy sobie sprawy z ogromu własnych możliwości!

Zapraszam Cię na mój kurs, podczas którego będziesz mieć szansę dostrzec i zacząć rozwijać swoje ukryte psychiczne umiejętności. Doświadczysz: jasnowidzenia, telepatii, skanowania, pracy z mentalnym ekranem, pracy z podświadomością. Zapraszam na ten praktyczny trening połączymy z psychodramą, muzykoterapią, a także pracą z ciałem.

Więcej

aaaa

Jakie role gramy. Terapeutyczno – rozwojowy kurs dla kobiet

Zapomniana, niedzisiejsza, ale za to delikatna, uczuciowa, unikalna, czarodziejska. Każda kobieta jest postacią z bajki – Kopciuszkiem, Księżniczką, Królewną. To ponadczasowe wzorce kobiecości, do których można sięgnąć, kiedy czujemy się zagubione, zestresowane, niewysłuchane, niezrozumiane i bardzo bardzo zmęczone. Kiedy już zapomniałyśmy, że najcenniejszym darem kobiety jest czułość i umiejętność dzielenia się nią z innymi.

Podczas kursu „Role które gramy” znajdziemy się na scenie, by przymierzyć „bajkowe kostiumy”. Przypomnimy sobie, jak smakuje niepowtarzalna kobiecość każdej z nas. Postaramy się odnaleźć siebie. Kobiece archetypy, które znamy z baśni, posłużą nam jako drogowskazy do własnej duszy.

Więcej

aa1