Jak pieniądze wpływają na Twoją psychikę – kurs

Pieniądze są potrzebne każdemu. Nasz świat został tak zorganizowany, że bez pieniędzy człowiek jest pozbawiony wszystkiego: nie ma swojego miejsca do życia, nie ma dostępu do edukacji, komunikacji, nie może się ubrać czy nawet wyżywić. Nikogo więc nie dziwi, że temat pieniędzy wywołuje tak wiele emocji i konfliktów, choć często zastanawiamy się dlaczego nasze życie jest tak trudne. Dlaczego pieniądze mają taką władzę nad człowiekiem? Dlaczego ci, którzy ciężko fizycznie pracują zarabiają grosze, a inni żyją w luksusie choć nie pracują wcale? Dlaczego mi się nie powodzi, choć tak bardzo się staram? Takie i podobne pytania zadajemy sobie każdego dnia, ale odpowiedzi nie ma. Ale czy na pewno?

Odpowiedzi na te pytania są ukryte w Twojej podświadomości. W niej zapisany jest cały Twój osobisty program, który określa Twoje relacje z pieniędzmi. W tym programie mogą znajdować się blokady, które są przyczyną większości finansowych niepowodzeń. Mogą one wynikać z Twoich doświadczeń z poprzednich wcieleń, albo z Twojego rodowego programu lub też z celu, który obrałeś sobie schodząc na Ziemię. Czy można coś z tym zrobić? Jak najbardziej!

Pieniądz to energia, a każda energia podlega kosmicznym zasadom. Aby zmienić swoje życie trzeba je poznać. Zapraszam Cię na kurs, poczas którego nie tylko je poznasz, ale też nauczysz się kontaktować ze swoją podświadomością, dostrzeżesz źródła swoich problemów finansowych, odkryjesz nieuświadomione strategie, które zapanowały nad Twoją strefą pieniędzy. W trakcie zajęć odegrasz wiele scenek, które pomogą Ci zrozumieć swoje ukryte programy, które uruchamiają się w każdej chwili, gdy otrzymujesz pieniądze do ręki.

Dzięki udziałowi w moim kursie wreszcie zbudujesz właściwą relację ze swoimi sprawami finansowymi. To Ty zaczniesz kierować pieniądzem, a nie pieniądz Tobą!

PPROGRAM KURSU:

  • Czym są pieniądze i jak działa ich energia?
  • Jakie podświadome programy uruchamia w Tobie pieniądz?
  • Analiza rodzinnych programów w strefie finansowej.
  • Blokady finansowe w Twoim życiowym scenariuszu.
  • Znaczenie balansu między dawaniem i braniem.
  • Rola pieniędzy w relacjach partnerskich.

Miejsce:

Szaman, Al. Korfantego 2 , Katowice

ZAPISY I INFORMACJE

tel. 032 257 15 90
tel. kom. 728-884-988 (Kontakt w godzinach 19.00-21.00)

Serdecznie zapraszam!

Zapraszam serdecznie,
Natalia Slipińska -Sowicka