W czym mogę Ci pomóc?

Witaj! Nazywam się Natalia Slipińska-Sowicka. Jestem psycholożką, psychoterapeutką i trenerką życiową. W swojej pracy wykorzystuję unikalne paranormalne umiejętności, które posiadam i rozwijam przez całe życie. Prowadzę kursy i szkolenia, podczas których pomagam moim uczniom rozwijać w sobie unikalne zdolności psychiki, które drzemią w każdym z nas. Moja praca polega na analizie irracjonalnych zachowań ludzi oraz skanowaniu informacji o ich talentach, predyspozycjach i wewnętrznych pragnieniach.

Konsultacje

W ramach indywidualnych konsultacji pomagam korzystając z wiedzy psychologicznej poszerzonej o moje unikalne umiejętności parapsychiczne. Posiadam umiejętność szerszego widzenia, dzięki któremu mogę z łatwością odczytać Twoją aurę i zapisane w niej informacje. Informacje te pomogą Ci w rozszyfrowaniu głębszego źródła Twoich życiowych problemów oraz przyjęciu innego spojrzenia na nie. Umiejętność widzenia, słyszenia i czucia subtelnych energii pozwala mi na szybką diagnostykę przyczyn wszelkich niepowodzeń, zarówno w sferze osobistej, zdrowotnej czy zawodowej. Dzięki mojej diagnostyce dowiesz się również więcej o swoim osobistym, unikatowym potencjale oraz talentach, z którymi się narodziłeś i które Twoja dusza pragnie rozwijać.

Podczas konsultacji, opierając się na moich unikatowych zdolnościach przeprowadzam skanowanie i analizę:

 • Stanu organizmu: skanuję organy i określam ich stan oraz energetyczne podłoże problemów zdrowotnych.
 • Stanu energetycznego człowieka na podstawie zdjęć: określam talenty, predyspozycje, blokady energetyczne oraz wpływ rodowego pola energetycznego na wszelkie aspekty życiowe człowieka.
 • Osobistych preferencji żywieniowych – określam oddziaływanie produktów żywnościowych na funkcjonowanie organizmu na podstawie obserwacji zachowania energii subtelnych.
 • Problemów partnerskich i rodzinnych (min. na podstawie zdjęć) – określam głębokie przyczyny zaistniałych sytuacji i problemów.
 • Sytuacji biznesowej oraz zawodowej: określam ukryte, podświadome informacje, które zawarte są w umowach, kontraktach, CV, stronach internetowych i wszelkich materiałach wizualnych i piśmiennych. Są to komunikaty oddziałujące na podświadomość klientów, pracodawcy, partnerów biznesowych i mają kluczowe znaczenie przy podejmowaniu przez nich decyzji.

Doradzam również we wszelkich innych kwestiach, w których racjonalne metody działania zostały wyczerpane i nie przyniosły efektów. Jeżeli więc pragniesz poznać ukryte przyczyny trudnych zdarzeń losowych bądź sytuacji, zachęcam Cię do spotkania ze mną i wnikliwej analizy ich przyczyn. Będzie to z pewnością pierwszy krok w kierunku świadomego przepracowania Twoich życiowych lekcji i polepszenia Twojej sytuacji osobistej lub zawodowej.

Kursy, szkolenia, warsztaty

Od wielu lat prowadzę przeróżne spotkania grupowe o charakterze szkoleniowym i warsztatowym. Każde z nich dotyka nieco innej tematyki, ale każde też ma wspólny cel, jakim jest rozwijanie umiejętności parapsychicznych u moich uczniów. Spotkania ze mną dają każdemu uczestnikowi wyjątkową okazję rozszerzonego widzenia, które jest możliwe dzięki mojej obecności i połączeniu całej grupy z energią mojego pola. Energię tę wypracowały na przestrzeni wieków moje prababki, które niosąc pomoc innym poszerzały swoją wiedzę o świecie energii i ludzkiej duszy. Dzięki temu niezwykłemu, wielopokoleniowemu kapitałowi mogę dziś widzieć więcej i pomagać innym w tym, by również taką umiejętność w sobie rozwinęli.

Nie jest to prosta nauka. Przychodząc na mój kurs musisz liczyć się z tym, że otrzymasz informacje, które niekoniecznie Cię ucieszą. Każdy z nas ma za sobą wiele wcieleń i historię rodu, do którego należy. Oznacza to, że każdy z nas niesie w sobie spuściznę różnych doświadczeń, które – biorąc pod uwagę historię naszej cywilizacji – bywały trudne. Wiedza ta, choć nie musi być dla nas przyjemna, ma jednak kluczowe znaczenie w rozwiązywaniu obecnych życiowych problemów, których przyczyny często pojawiały się długo przed naszym narodzeniem. Poznanie ich źródeł pomoże Ci postawić pierwsze kroki w kierunku ich definitywnego zakończenia, a sam udział w moich zajęciach jest doświadczeniem rozwojowym, zmieniającym spojrzenie na życie oraz pełnym niezwykłych przeżyć, które długo pozostaną w Twoim sercu i Twojej głowie.

Podczas szkoleń stosuję własną metodykę, a uczestnicy mają możliwość rozwijania swojej prawej półkuli mózgowej, która odpowiedzialna jest za zdolności paranormalne.

Podczas zajęć uczestnicy poznają niewerbalny język, jakim posługuje się nasza podświadomość. W efekcie potrafią oni dostrzegać i odczytywać ważne informacje, które są im przekazywane w postaci gestów, zdarzeń, obrazów, słów i wszelkich innych symboli, które do nas napływają każdego dnia.

Podczas zajęć:

 • Przeprowadzam scenki tematyczne. Zawsze przynoszą one uczestnikom wiele nowych informacji na ich temat. Dzięki scenkom mogę zaobserwować energie, które ujawniają się tylko w konkretnych sytuacjach (np. podczas rozmowy o pracę). Ćwiczenia te pozwalają ujawnić ukryte predyspozycje lub blokady, które bezpośrednio wpływają na nasze życie.
 • Dla uzyskania lepszych wyników stosuję elementy telepatii – zwłaszcza w przypadku grup na poziomie podstawowym. Odczytuję podświadome komunikaty wysyłane przez uczestników, co pozwala im w przyszłości samodzielnie je wychwytywać.
 • Stosuję ulepszoną metodę Hellingera. Dzięki umiejętności pracy z energiami subtelnymi potrafię uzyskać wiele informacji zapisanych w rodowym polu energetycznym. Metodę tę stosuję w celu wyjaśnienia uwarunkowań i relacji rodzinnych, które zapisane są polach członków rodziny i całego rodu.
 • Uczę odczytywania metaprogramów (ukrytych programów osobistych) na podstawie słów kluczowych. W wielu codziennych, zwykłych zdarzeniach możemy wychwycić wybrane elementy (słowa, obrazy, dźwięki), które zawierają szczególny rodzaj informacji pochodzących z naszej podświadomości. Odpowiednio zinterpretowane mogą nam pokazać np. dalszy przebieg sytuacji, źródła problemów, ukryte intencje zarówno innych osób jak i nasze własne.
 • Uczę diagnostyki psychowizualnej. Metoda ta pozwala na podstawie wyglądu odczytywać informacje o innych osobach. Są to takie informacje jak: słabe/silne strony charakteru, uczucia, myśli, intencje.
 • Uczę mentalnej analizy produktów żywnościowych – dzięki tej metodzie można odczytywać stan psychoemocjonalny danej osoby lub też dowiedzieć się jaki wpływ na naszą psychikę mają wybierane przez nas produkty spożywcze.
 • Podczas zajęć przeprowadzamy psychoanalizę kolorów,

Umów spotkanieKursy i szkolenia

Warsztaty w Przyborowie, 2017
Wykład: Intuicja w biznesie florystycznym, Flower EXPO Warszawa, 2017