Kurs wakacyjny – TURCJA 09.2017

KURS „PARANORMALNE ZDOLNOŚCI W PRAKTYCE”

Żyjemy w drugim tysiącleciu, które według naukowców będzie okresem nieograniczonych możliwości psychiki. Może właśnie dlatego na świat przychodzi coraz więcej ludzi z unikalnymi zdolnościami, jak jasnowidzenie, telepatia, jasnoczucie czy inne. Obserwując te umiejętności u innych zadajemy sobie pytanie: czy jest to dar od Boga dla wybrańców, czy może są to umiejętności, które każdy z nas mógłby posiadać jeśliby je rozwijał? Czy gdybyśmy je poznali i wiedzieli jak je w sobie wypracować, to czy moglibyśmy się takich umiejętności nauczyć?

Kurs przeznaczony jest dla grupy, która już od dawna pracuje nad rozwijaniem zdolności paranormalnych i wie czym one są. Podczas kursu pójdziemy jeszcze dalej… Będziemy analizować i rozpracowywać indywidualne zdolności paranormalne. Celem jest odkrycie, w jakim kierunku każdy z uczestników powinien się rozwijać i jakiego rodzaju umiejętności są jego najmocniejszą stroną.

 

Termin kursu

20.09.2017 – 30.09.2017

Wszystkie pytania dotyczące wyjazdu proszę kierować do mnie (tel. 12 389 31 48, w godzinach 18.00-21.00).

 

WYLOT

Grupa podzielona jest na osoby wylatujące z Katowic i z Warszawy. Szczegółowe informacje odnośnie spotkania na lotnisku podam telefonicznie.

Data wylotu to: 20.09.2016

Wylot z Katowic
Lot: Katowice – Antalya (AYT)
Numer lotu: 1133 (linia Enter Air)
Godzina wylotu: 09.00
Godzina przylotu: 10.00

Data powrotu: 30.09.2016
Lot: Antalya – Katowice (KTW)
Numer lotu: 2255 (linia Enter Air)
Godzina wylotu: 09.00
Godzina przylotu: 10.00

 

Wylot z Warszawy
Lot: Warszawa – Antalya (AYT)
Numer lotu: 1122 (linia Enter Air)
Godzina wylotu: 09.00
Godzina przylotu: 10.00

Data powrotu: 30.09.2016
Lot: Antalya – Warszawa (WAW)
Numer lotu: 1121 (linia Enter Air)
Godzina wylotu: 15.00
Godzina przylotu: 16.00

 

MIEJSCE

Alanya

Alanya to urocze miasto położone na Riwierze Tureckiej słynące ze wspaniałych plaż, cudownie błękitnego morza i malowniczych krajobrazów. Jego znakiem rozpoznawczym jest wysunięty w morze cypel, na którym znajdują się pozostałości dawnej twierdzy, z drugiej zaś strony Alanyię otaczają malownicze góry Taurus chroniące miasto od wiatrów.

Malownicze krajobrazy, wspaniałe plaże i luksusowe hotele sprawiły, że mieszkańcy nazywają Alanyię tureckim Monako. Jednak miasto ma do zaoferowania coś więcej. Turyści mogą odwiedzać wyrafinowane parki z egzotycznymi roślinami lub spacerować piękną promenadą wzdłuż której toczy się wieczorne życie. Tu można poznać smaki wyśmienitej kuchni tureckiej, skosztować dobrego wina i bawić się przy muzyce.

Alanya posiada też ciekawą historię, której nie sposób nie dostrzec zwiedzając miasto i podziwiając zabytki architektury, tej małej i dużej. Dodatkowym atutem jest wiele atrakcyjnych miejsc w okolicy, które mogą być celem jednodniowych wycieczek.

Dobra lokalizacja, piękne, czyste morze, wspaniałe plaża, wyśmienite jedzenie i świeże egzotyczne owoce, różnorodność słodyczy będą z pewnością dodatkowymi atutami naszych wspólnych wakacji.

 

Hotel Titan Garden

Hotel Tytan Garden, w którym będziemy ulokowani, znajduje się 15 km od Alanyi w miasteczku Kanaklawa. Hotel cieszy się dobrą opinią, jest czysty i komfortowy. Obsługa hotelowa jest miła i serdeczna, a kuchnia jest smaczna. Hotel zlokalizowany jest blisko plaży. Dużym atutem są wielkie pokoje, utrzymywane w czystości.

Na terenie obiektu dostępny jest odkryty basen, z którego można korzystać nieodpłatnie. Hotel zapewnia też szereg atrakcji organizowanych przez animatorów. Jest też bezpłatne WiFi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Każdy pokój dysponuje balkonem oraz łazienką.

Wyżywienie
All inclusive.