Kim jestem?

Natalia Slipińska - SowickaMoją życiową pasją jest świat energii, który zaintrygował mnie po raz pierwszy kiedy zobaczyłam seanse Kaszpirowskiego. Wtedy pojawiło się we mnie wielkie pragnienie, by poznać i zrozumieć tajemnicę przekazu telepatycznego oraz energie subtelne. Rozpoczęłam swoje poszukiwania zaczynając – podobnie jak wielu adeptów duchowości – od przeczatania całej dostępnej mi literatury. Pewnego dnia czytając jedną z książek usłyszałam głos, który zapytał mnie czy na pewno chcę poznać odpowiedzi na moje pytania?  Czy zdaję sobie sprawę, że odbędzie się to kosztem mojego cierpienia? Pomyslałam, że niekoniecznie.

Z czasem moja percepcja się zmieniła. Zaczęłam dostrzegać obrazy i kolory, słyszeć dźwięki i głosy, które nie były wytworem świata rzeczywistego. Zastanawiałam się czy aby przypadkiem moja psychika nie zaczęła szwankować. Jednak nie. Moja energetyka sprawiała, że ludzie wokół mnie czuli się

Zrozumienie człowieka zaczęło się od tego, że poznałam poprzez masaż jak nasze ciało umie rozmawiać. Dziesiątki lat uczyłam się odróżniać jeden dźwięk od drugiego. Teraz daje mi to możliwość w kilka sekund zdiagnozować człowieka. W procesie leczenia następuje wewnętrzny, duchowy kontakt z pacjentem, w czasie którego czuję jego problemy, ból, pragnienia, przeżyte życie. Przez wiele lat pracując jako bioterapeutka, i stosując masaż leczniczy przynosiło mi to wiele radości ale i rozczarowań. Pomogłam bardzo wielu ludziom lecz nie rozwiązałam ich głównych problemów. W wieloletniej praktyce stwierdziłam, że podłożem wszystkich chorób jest nasza psychika. Problemów fizycznych nie da się całkowicie wyleczyć bez rozwiązania problemów  psychoemocjonalnych. Musimy leczyć przyczynę (lub ją eliminować), a nie skutek… I tak uczyłam się czytać myśli i emocje. Okazało się, że są one również widoczne.

Obecnie pracuję z podświadomością i poznaję jej język. Podświadomość kieruje wszystkim w naszym życiu: jak się ubieramy, chodzimy, śpimy, wybieramy partnerów, samochody, dom itd. Pomagam ludziom w rozwiązywaniu problemów osobistych i rodzinnych jako psychoterapeutka. Stosuję też udoskonaloną metodę Hellingera, z pisma i rysunków umiem postawić diagnozę  jaka jest przyczyna emocjonalnych zaburzeń.

Prowadzę kursy, na których uczę ludzi, jak poznać swój indywidualny program leczenia, indywidualną drogę życia, zadania życiowe, swoje talenty, jak analizować swoje życiowe problemy i praktycznie je rozwiązywać.

Od tego czau minęło prawie 30 latIm więcej poznaję świat energii tym bardziej jestem zachwycona prawidłowością i rozumnością tego, co widzę.

Moim marzeniem jest napisanie kilku książek, aby umieścić w nich cała moją wiedzę i doświadczenie.