Co mówią o Waszym związku pozycje w jakich śpicie

sleeping-couple-thumb12958904Pozycje w jakich śpią mężczyzna i kobieta, pokazują ich podświadome relacje. Zinterpretujmy kilka pozycji, w których najczęściej śpimy.

Już samo łóżko wiele może powiedzieć: podwójny materac na jednym łóżku oznacza, że para czuje się zintegrowana, natomiast dwa osobne materace (pojedyncze) już świadczą o pewnym rozdziale.

Pierwsza pozycja – każdy mężczyzna intuicyjnie dąży do tego, by jego kobieta spała po jego lewej stronie. Dlaczego? Dlatego, że tylko w tej pozycji podświadomość mężczyzny może skanować podświadomość kobiety uzyskując informacje o jej ukrytych myślach, emocjach i postawie. W ten sposób mężczyzna może utrzymywać nad kobietą pewnego rodzaju kontrolę, ponieważ otrzymuje informacje np. o jej fantazjach seksualnych czy romansach. Jeśli kobieta śpi po prawej stronie, to sygnał, że przejęła ona męską rolę w sferze obrony domu, rodziny i mężczyzny.

Druga pozycja: jak „łyżeczki” – mężczyzna obejmuje kobietę od tyłu. W ten sposób mężczyzna daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i chroni ją.

Trzecia pozycja: mężczyzna odwrócony plecami, a kobieta obejmuje go od tyłu. Oznacza to, że on czuje się zagrożony i podświadomie informuje ją o tym. Kobieta więc przyjmuje taką pozycję, która ma chronić mężczyznę.

Czwarta pozycja: Jeśli obydwoje zaś śpią odwróceni plecami do siebie to oznacza konflikty i brak współpracy w parze.

Piąta pozycja: Jeśli mężczyzna śpi zwrócony do kobiety, a ona odwrócona jest do niego tyłem, to znaczy, że mężczyzna jest otwarty na relację z kobietą, ale ona nie jest zadowolona ze swojego związku, sytuacji życiowej i ma o to pretensje do partnera.

Szósta pozycja: Jeśli kobieta śpi z głową ułożoną na ramieniu mężczyzny, to oznacza, że wierzy ona w to, że jej mężczyzna w odpowiedzialny sposób prowadzi ja przez życie.

Siódma pozycja: para śpi łącząc się tylko nogami, to oznacza, że w strefie materialnej mają wobec siebie zobowiązania. Za to nic ich nie łączy w strefie intelektualnej i uczuciowej.

Ósma pozycja: Mężczyzna śpi wyżej względem kobiety, to świadczy o patriarchalnym charakterze związku. Mężczyzna dominuje, pracuje i idzie do przodu w życiu, natomiast kobieta pełni rolę podrzędną.

Jeśli kobieta jest zwrócona przodem do mężczyzny, ale ręce ma skrzyżowane na piersiach, to znaczy, że czuje się zraniona, a gest ten symbolizuje chęć obrony jej duszy.

Kobieta wystawiająca kolano w stronę mężczyzny – to pozycja obronna, która przyjmuje kobieta atakowana przez mężczyznę krytyką, agresją, negatywnymi emocjami.

Jeśli jedno z dwojga śpi ze skrzyżowanymi nogami w kostkach, to w ten sposób broni swoja pierwszą czakrę przed działaniem wampirycznym partnera.

Najlepsza pozycja dla partnerów to przytulenie się całym ciałem, przodem do siebie – oznacza to pełną integrację i chęć współpracy.

Nigdy nie należy, nawet po kłótni, spać w oddzielnych łóżkach. Dlatego, że w trakcie snu podświadomość partnerów łączy się łagodząc konflikty i regulując relacje między nimi.